Kapat
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Tesbihcibaba Kimdir ?

Markamız hakkında merak ettikleriniz

Tesbihcibaba, 21.01.1998 tarihinde 01477 ruhsat nosu ile faaliyete başlamış, 2006/62221 marka nosu ile Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenmiş Türkiye'nin ilk tesbih markasıdır. Son 17 senesi e-ticaret sektöründe olmak üzere 25 senedir faaliyette olan firmamız erkek takı-aksesuar sektöründe hizmet vermektedir.
Tabii ki asıl uzmanlık alanımız kehribar tesbihler ve oltu taşı tesbihler olmakla birlikte gerek doğaltaş tesbihler ve gümüş tesbihler gerekse gümüş yüzük ve erkek bileklik alanlarında da her geçen gün kendimizi geliştirmekte, sektöre yön vermekteyiz.

17 sene içerisinde +550.000 ve her geçen gün artan sipariş sayımız, rekor denilebilecek seviyede az sayıda olumsuz yorum almamız işimizi severek yapmamız ve iş ortaklarımızı en iyilerden seçmemizin sonucudur. Ödeme altyapısı konusunda Garanti Bankası, lojistik konusunda Yurtiçi Kargo, Aras Kargo, MNG Kargo ve PTT Kargo, E-ticaret altyapısı konusunda T-Soft Bilişim ile çalışan Tesbihcibaba sektöre kapıda ödeme, kişiselleştirilmiş ürün, aynı gün ücretsiz kargo, koşulsuz iade/değişim, whatsapp destek hattı yeniliklerini getiren firmadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.