Kapat
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Kapat
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
57 ürün bulundu
Toplam 57 ürün bulunmaktadır.

Erkek Kolye Modelleri

Şıklığına önem veren erkekler için tarzını ön plana çıkarmalarındaki en büyük destekçileri takı ve aksesuar modelleri mevcuttur. Bu aksesuar modelleri arasında hem kullanım kolaylığıyla hem de şıklığıyla erkekler için önemli erkek takı modelleri arasında yer alan erkek kolye tasarımları birbirinden özgün ve şık detayları ile dikkat çekmeye devam etmektedir. Özel günlerdeki kullanımından günlük kullanıma kadar hemen hemen her kombinle uyum içerisinde takılan erkek kolyeler çeşitli birçok ham madde ile farklı özelliklerde üretilebilmektedir. Hem özel kombinlerinize hem de günlük kombinlerinize uyumlu modeller arasından tarzınıza en çok uygun olanları seçebilirsiniz.

Kehribardan gümüşe, altından zirkonyuma, çelikten demire, doğal taştan özel örme kolyelere, el işçiliğinden deri tasarımlara kadar binlerce çeşit kolye modeli Tesbihcibaba’da karşınıza çıkmaktadır. Her bütçeye uygun tasarlanan kolyelerden spor kombinlerle kullanabileceğiniz hafif spor modeller, şık ve zengin kombinlerle kullanabileceğiniz ağır modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Birbirinden Şık Erkek Kolye Modelleri

Farklı tasarımlara sahip olan erkek kolyeleri, kullanan kişide spor, ağır ve zarif görünümlere yer vermektedir. Günlük hayatta sade kombinlerle birlikte gümüş ve çelik kolye modellerini tercih edebilirsiniz. Altın ve zirkonyum kaplama kolyeleri ise daha çok takım elbise ve şık kombinlerde kullanabilirsiniz.

Desen ve malzeme skalası oldukça geniş olan erkek kolye modelleri arasından kombinlerinize ve tarzınıza en uygun olanları kolaylıkla temin edebilirsiniz.

Gümüş Erkek Kolye Modelleri

Erkekler tarafından en çok tercih edilen kolye modelleri arasında ilk sırayı erkek gümüş kolye modelleri almaktadır.

Gümüş madeni tarih boyunca sıklıkla kullanılmış değerli bir madendir. Özgün tasarımlarla işlenen gümüş, farklı modellerle erkek kolye gümüş tasarımları halini alır.

Gümüş tek başına kolye zincirlerinde kullanıldığı gibi kolye uçlarında da kullanılmaktadır. Gümüş kolye uçları farklı malzemeden tasarlanan zincirlerle de kullanılabilir. Gümüş erkek kolyelerin temizliği ve bakımı oldukça kolaydır. Bu nedenle gümüş zincir kolye ve gümüş kolye uçları daima parlaklığını canlı tutmaktadır. Bu nedenle yapısı bozulmaz ve paslanmaz. Gümüş kolye erkek modellerini düzenli olarak temizliği yapmak istediğinizde ise kuru bir bez ya da silgi kullanmanız yeterli olacaktır.

925 Ayar saf gümüşten elde edilen modellerin yanı sıra çeşitli malzemeler ile birlikte tasarlanan gümüş erkek kolyeleri modelleri de mevcuttur. Kullanılan gümüş oranına bağlı olarak kolyelerin canlılık ve parlaklığında da farklılıklar meydana gelebilir.

Gümüş, kullanımı itibariyle takım elbise, klasik giyim ve spor giyim gibi birçok kombinasyonlarla uyumludur. Bu özelliği nedeni ile erkek gümüş kolye uçlarında kanat figürleri, kartal figürleri, yıldız figürleri, sportif tasarımlar, mermi çekirdekleri ve daha pek çok tasarımsal deseni görmeniz mümkündür.

Gümüş kolye modellerinin bir diğeri de eskitme erkek kolye modelleridir. Gümüş üzerinde çeşitli fırça darbeleri ve özel çalışmalarla eskitme erkek gümüş kolye modelleri tasarlanmaktadır. Son yıllarda ön plana çıkan eskitme gümüş kolye tasarımları görünümü itibariyle koleksiyonerler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

Erkek Kehribar Kolye Modelleri 

Kehribar, bilinenin aksine bir doğal taş değil değerli bir madendir. Çam familyasındaki ağaçların reçinesinin toprak altında milyonlarca yılda sertleşmesi sonucunda oluşan ve günümüzde takı sektöründe de sıklıkla kullanılan değerli bir madendir. Kehribar özelliği itibariyle erkek kolyelerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Tamamen doğal olan kehribar erkek kolyeler çeşitli bir çok rengi ve modeli ile karşımıza çıkmaktadır. Özelliği itibariyle de vücutla teması halinde bedenin ve ruhun dinginliğini arttırır.  Kehribar yetişkin kolyelerinde çeşitli doğal kesim tanelerin sıralanması ile elde edilen kehribar kolye zincir modellerinin yanı sıra özel kesim tanelerden de kehribar yetişkin kolyeleri elde edilmektedir. Sadece kolye uç kısımlarında da çeşitli figüler şeklinde kehribar taşlara yer verilebilir.

Kehribar madeni aynı zamanda bereket taşı olarak da bilinmektedir. Bu özelliğinin yanı sıra sağlık, aşk, para, hastalık gibi durumlara yönelik olumlu etkilerinin olduğuna inanılan bir maden türüdür. Doğal kehribarların bazılarında bitkisel ve hayvansal fosilleri de görebilirsiniz.

Çelik Erkek Kolye Modelleri

Günümüzde erkekler tarafından en çok tercih edilen takı modelleri arasında erkek çelik kolye modelleri de bulunmaktadır. Tamamen çelik malzemeden el edilen çelik kolye erkek kullanıcıların son derece memnun kaldığı ve uzun ömürlü bir modeldir. Paslanmaz çelik kullanılarak hazırlanan bu kolyeler kalınlık ve uzunluk açısından farklı özelliklere sahiptir. Yapımında kullanılan ham madde tamamen orijinal ve paslanmaz çeliktir. Bu nedenle kararma, paslanma, ezilme ya da bükülme meydana gelmediği için bakım ve temizliği de oldukça basittir.  Çelik kolye modellerini uzun yıllar boyunca kullanmaya devam etseniz dahi kararma ya da oksitlenme (paslanma) oluşmaz. Çelik kolyelerde de sportif, klasik ve şık tarzları görmeniz mümkündür.

Zincir Erkek Kolye Modelleri

Uçlu kolye modelleri kullanmaktan hoşlanmayanlar için iyi bir alternatif olan erkek kolye zincir modelleridir. Zincir kolyeler ince, kalın, spor ya da klasik tasarımlara sahiptir. Gümüş, altın yaldız, siyah ya da karma renk zincirlerin bir araya getirilmesi ile elde edilen tasarımlarla ön plana çıkmayı başaran zincir erkek kolye modelleri, şıklık ve tarz konusunda da iyi bir alternatiftir.

Yine paslanmaz çelik kullanılarak tasarlanan her bir zincir tanesi büyük bir özenle birleştirilir. Çeşitli uzunluklarda ve kalınlıklarda el edilen zincir kolyelerin her zevke uygun modellerini bulmak mümkündür.

Özel olarak el işçiliği ile tasarlanan bu kolyelerde kesinlikle kopma, paslanma ve yıpranma meydana gelmez. Her bütçeye uygun günlük kullanıma uygun sade zincirli modeller günlük ile daha ihtişamlı ve göz alıcı zincirlerin de yine bütçenize uygun modellerine rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Erkek Kolye Ucu Modelleri

Birçok tasarım ve figürlerle elde edilen kolye uçlarında çeşitli tarzlara hitap eden birçok model bulunmaktadır. Günlük kullanıma uygun modellerde kartal gibi çeşitli figürlerin yanı sıra kılıç, bıçak, çakmak gibi tasarımlar mevcut iken daha özel kullanımlarda ise kişiselleştirilmiş kolye ucu figürler de mevcuttur.

Erkek Kolye Fiyatları

Tarzınıza şıklık katacak birbirinden özel tasarımlara sahip erkek fiyat kolye fiyatları oldukça uygundur. Her bütçeye uygun, bütçenizi aşmanıza gerek kalmadan beğendiğiniz kolye modellerine sahip olmanız mümkündür. Gümüş modellerden, uzun ya da kısa zincir modellerine, kolye uçlarından, özel tasarım modellere ve farklı renk seçeneklerine ulaşmanız mümkündür.

Kolye fiyatları, kolye yapımında kullanılan madenin cinsine, oranına, uzunluğuna, doğal taş kullanılıp kullanılmamasına, tasarım özelliklerine, kaplamasına ve ham maddenin ağırlığına göre değişiklik gösterebilir.

Erkek Kolyesi Hangi Kombinlerde Kullanılır?

İster spor ister klasik olsun tüm kombinlerde erkek kolyeleri kullanılabilir. Spor kombinlerde daha sade ve kısa modeller öne çıkarken, klasik ve şık kombinlerde gümüş ve altın madeninden elde edilen kolyeler ön plana çıkmaktadır.

Erkek Kolye Zincirinin Uzunluğu Bana Uymazsa Ne Yapabilirim? 

Öncelikle tarzınıza uygun olan zincir uzunluğunu net şekilde belirlemeniz gerekmektedir. Satın aldığınız kolye zincirinin uzunluğu tarzınıza uymadı ve kısa ise ürünü satın almış olduğunuz platform üzerinden satıcı ile irtibata geçerek gerekli aksiyonu alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.