Kapat
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Garanti ve İade Koşulları

 
Garanti Koşulları

 • Online mağazamızda satışı yapılan ürünler değerli malzeme ve madenlerden yapılan, hassas işçilikli özel ürünler olması sebebi ile; kırılma, kopma ve yanma gibi durumlar için garantili değildir.
 • Ürünlerin kullanım esnasında özen gösterilerek kullanılması, sallanmamasıüzerine baskı uygulanmamsı ve yakılarak test etme gibi uygulamaların yapılmaması gerekmektedir.
 • Ürünler kargo aşamasında oluşabilecek zararlar ve hasarlar Kargo firması tarafından garanti altındadır. Kargonuz size teslim edildiğinde, paketinizi kargo görevlisinin yanında açarak kontrol etmelisiniz. Kargo içerisinde oluşan bir hasar varsa kargo görevlisine tutanak tutularak geri gönderilmesi gerekmektedir. 
 • Ürünler kontroller aşamasında farkedilmeyen ayıpları ve işçilik hataları durumunda, Tesbihcibaba Garantisi altındadır. İade ve değişim öncesinde müşteri hizmetleri yetkililerimize bilgi verip ürünleri bize kargo ile göndermeniz gerekmektedir. Ayıplı ürün stok ve tedarik durmuna göre hızlı bir şekilde değiştirilerek size gönderilecektir.        
Ürün İade Koşulları
 • Sitemiz üzerinden almış olduğunuz ürünlerin ayıplı çıkması durumunda 7 iş günü içinde, iade talebi doğrultusunda ürün/ürünleri iade edebilirsiniz. Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü geçmiş ise, iade hakkınız bulunmamaktadır.
 • İade edilecek ürünlerin kullanılmamış, kırılmamış, yakılmamış ve kullanıcı kaynaklı bir şekilde hasar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünlerde bu durumlar gerçekleşmiş ise kesinlikle iade yapılamaz.
 • Kişiye özel olarak hazırlanan (isim yazılmasını istediğiniz isimli ürünler ve size özel olarak üretilen) ürünler, kesinlikle iade edilemez. Bu sebeple üründe değişikliğe, modele, renge ve yazılacaklara kararnızı net bir şekilde verdikten sonra siparişinizi vermeniz doğru olacaktır. 
 • Yüzük ölçü standartları 18 ile 28 ölçü arasındadır. Sipariş veriğiniz yüzük 28 ölçü üzerinde ve 18 ölçü altında ise ölçüler alıcılara özel atölyede yeniden yapılmaktadır. Bu nedenle almış olduğunuz ürün değişmiş bir ürün olacaği için iadesi yapılamaz. 
 • İade aşamasında, siparişinizi verdiğinizde gönderilen kargo şirketi ile kargo ücretini ödeyerek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. İade süreçlerindeki kargo ücretleri müşteriye aittir. Kargo ücreti ödenmeden gönderilen kargolar, şubemiz ile anlaşmamız doğrultusunda tarafımıza hiç getirilmeyerek geri dönmektedir.          
Ürün Değişim Koşulları
 • Sitemiz üzerinden almış olduğunuz ürünlerin ayıplı çıkması ya da isteğe bağlı olarak 7 iş günü içinde, değişim talebi doğrultusunda ürün/ürünleri farklı ürünlerle değişim yapabilirsiniz. Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü geçmiş ise, değişim hakkınız son bulmaktadır.
 • Değişimi yapılacak ürünlerin kullanılmamışkırılmamışyakılmamış ve kullanıcı kaynaklı bir şekilde hasar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünlerde bu durumlar gerçekleşmiş ise kesinlikle değişim yapılamaz. 
 • Kişiye özel olarak hazırlanan (İsim yazılmasını istediğiniz isimli ürünler ve size özel olarak üretilen) ürünler, farklı bir ürünle değiştirilemez. Bu sebeple üründe değişikliğe, modele, renge ve yazılacaklara kararnızı net bir şekilde verdikten sonra siparişinizi vermeniz doğru olacaktır. 
 • Değişim aşamasında, siparişinizi verdiğinizde gönderilen kargo şirketi ile kargo ücretini ödeyerek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. Değişim süreçlerindeki kargo ücretleri müşteriye aittir. 

Yurtdışı Siparişleri İade, Değişim ve Gümrük Koşulları
 • Sitemiz üzerinden yurdışını adresinize almış olduğunuz ürünleri 7 iş günü içinde iade ve değişime gönderebilirsiniz . Siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 7 iş günü geçmiş ise, değişim/iade hakkınız son bulmaktadır.
 • İade ce değişim yapılacak ürünlerin kullanılmamışkırılmamışyakılmamış ve kullanıcı kaynaklı bir şekilde hasar görmemiş olması gerekmektedir. Ürünlerde bu durumlar gerçekleşmiş ise kesinlikle iade/değişim yapılamaz. 
 • Kişiye özel olarak hazırlanan (İsim yazılmasını istediğiniz isimli ürünler ve size özel olarak üretilen) ürünler, farklı bir ürünle değiştirilemez. Bu sebeple üründe değişikliğe, modele, renge ve yazılacaklara kararnızı net bir şekilde verdikten sonra siparişinizi vermeniz doğru olacaktır. 
 • Değişim aşamasında, siparişinizi verdiğinizde gönderilen kargo şirketi ile kargo ücretini ödeyerek tarafımıza göndermeniz gerekmektedir. İade/Değişim süreçlerindeki kargo ücretleri müşteriye aittir. 
 • Gümrük mevzuatları alıcıların bulunduğu ülkeye göre değişmektedir. Bu nedenle olası bir gümrük ücreti ilgili ülke memurları tarafından alıcılardan tahsil edilmektedir. Gümrük ücreti ödenmeyen siparişler gümrük mevzuatları gereği taraf ülkede imha edilmektedir. Teslim alınmayan ürünler firmamıza ulaşmadığı ve imha edildiği için herhangi bir iade işlemide gerçekleştirilmemektedir. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.