Kapat
Menü
Kapat
Hesabım
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim
Kapat
Filtre
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Seçilen Filtreler
{{ SELECTED.TEXT }} ×
112 ürün bulundu
Toplam 112 ürün bulunmaktadır.

Babalar Günü Hediyeleri Tesbihcibaba’da!

Babalar günü, hayatınıza değer katan babalarınıza sevgi ve saygınızı gösterme fırsatı sunan ve haziran ayının 3. haftasında kutlanan özel bir gündür. Babanıza olan sevginizi ve duygularınızı anlatmak bu özel günde çok daha anlamlı ve farklı olacaktır. Babalar gününe benzersiz güzel bir kahvaltıyla başlayabilirsiniz. Babanıza mutlu olacağı sözler söyleyebilir ve unutamayacağı, babanızı mutlu edecek hediyeler sunarak sürprizler yapabilirsiniz.

Babalar gününde babalarınıza, sevginizi gösterebileceğiniz birbirinden anlamlı ve özel hediye alternatifleri bulunur. Babanızın özel hissetmesini sağlayacak hediyelerin seçimi ise çoğu zaman zorlu bir sürece dönüşebilir. Babanızın sevdikleri ve ilgi alanına göre de özel hediyeler seçebilirsiniz. Bu özel günde tercih edeceğiniz babalar günü hediyesi aynı zamanda babanızı ne kadar iyi tanıdığınızı tanımlar.

En Sık Tercih Edilen Babalar Günü Hediyeleri

Babalar günü hediyesi ne alınır sorusuna yanıt arıyorsanız, babanızın ilgi alanına göre farklı kategorilerdeki ürünler arasında seçiminizi yapabilirsiniz. Kişiye özel olarak hazırlanan hediyeler manevi değeri yüksek olan hediyelerdir. Yalnızca babanız için özel olan ve gördükçe babanızın sizi hatırlayacağı anlamlı sözler içeren isme özel hediyeler Babalar Günü için en uygun hediyelerdir diyebiliriz.

Babalar gününde hediye alırken onların her gün kullanabilecekleri hediyeleri tercih etmeniz babanız ile olan sevgi bağını daha da güçlendirecektir.

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Babalar günü için özel olarak sunulan hediyeler arasından babanızın zevkine uygun bir hediye tercih edebilirsiniz.

  • Yeni Babaya Alınacak Hediyeler

Babalar Günü’nde hediye olarak en sık tercih edilen ürünlerden biri yazlık ürünlerdir. Yeni babaya ne alınır? sorusunun cevabı ise trend ürünlerde saklı. Yaz dönemine denk gelen Babalar Günü için tercih edilecek en anlamlı genç baba hediyeleri ise kolyeler, bileklikler, yüzükler ve tarzını tamamlayabileceği cüzdanlardır.  

  • Bakımlı Babalara Hediyeler

Bakımına özen gösteren babalara alınacak en özel hediye ise en değerli doğal taşlardan olan ve milyonlarca yılda toprak altına oluşan fosil damla kehribar tesbihlerdir. Damla kehribarı diğer tesbih malzemelerinden daha özel ve değerli kılan şey ise milyonlarca yıllık tarihi barındırmalarıdır. Lüksü ve gücü temsil eden kehribar Osmanlı saraylarında devlet büyükleri tarafından da kullanılmıştır. Giyimine özen gösteren babalara sunulabilecek en değerli hediyelerden bir tanesi de damla kehribar tesbihlerdir. Böylece milyonlarca yıllık tarih babalarınızın avuçlarının içerisinde tarzına tarz katacaktır.

  • Olgun Babalara Alınacak Hediyeler

Babaların ilgi alanları ve zevkleri değişebilir. Ağır başlı olgun babalara ise milli değerimiz oltu taşından elde edilen tesbihler gerçekten çok yakışacaktır.

Babalar Günü’nde Ne Hediye Alınır?

Bu özel günde babanıza kişiye özel hazırlanan hediyelerden tesbih gibi aksesuar ürünlerinin yanısıra, giyimine özel gösteren bakımlı babalara premium damla kehribar tesbihler, cömert yaşayan babalara ise %100 deriden cüzdan ve kartlıklarla farklı türden hediyeler alabilirsiniz.

Babalar Günü için en değerli hediyeler nelerdir?

Babalar gününde alınacak en değerli hediyeler, babanızla sizin aranızdaki duygusal bağı kuvvetlendirecek olan sizin sözünüzle hazırlanan özel notu ile isimli ürünlerdir.

Kişiye Özel Babalar Günü Hediyeleri

1966 yılında resmi olarak Babalar Günü ilan edilen haziran ayının 3. pazar günü çoğu kişi için yılın en önemli günleri arasında bulunur. Babalarını bu özel günde onlara kendilerini değerli hissettirmek isteyenler bu amaçlarını çeşitli hediyelerle gerçekleştirebilir.

İlgi alanları değişen babalar için hediye seçiminde zorlanabilirsiniz. Piyasada onlarca farklı ürün arasından babanızın en mutlu olacağı hediyeyi seçmeniz gerekmektedir. Bu durumda, sizin için hazırladığımız babalar günü hediye fikirleri size yol gösterebilir. Babalar Günü’ne özel çeşitli ürünler ve manevi değeri yüksek el yapımı hediyeler bu özel günde babanızı değerli hissettirmenin en kolay yoludur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.