Tesbihcibaba Kapıda Ödeme
Tesbihcibaba'da kullanabileceğiniz ödeme yöntemlerinden biriside "Kapıda Ödeme" Yöntemidir.

Kapıda Ödeme; siparişinizi verdikten sonra siparişiniz kargo firmasına verilir. Kargo firması size paketinizi teslim etmek üzere kapınıza kadar getirir. Sizde kargo görevlisine siparişinizin tutarını ileterek paketinizi teslim almış oluyorsunuz. Çok kolay bir şekilde, Kredi kartı yada banka havalesi ile uğraşmadan ödemenizi nakit yolla yapmış oluyorsunuz. 

Kapıda ödeme, diğer ödeme yöntemlerine göre farklı bir yapıya sahip olduğu için belli koşul ve şartlarda gerçekleştirilebilir. 

Her siparişi kapıda ödeme yapabilir miyim?

250₺ ve üzeri her siparişinizi kapıda ödeme yapabilirsiniz. 250₺ ve altı siparişlerde ödemenizi siteden kredi kartı ya da Havale / EFT yöntemleri yapabilirsiniz. 

Kapıda ödeme siparişlerde fiyat farkı var mı?

Kapıda ödeme sipariş vermek isterseniz sipariş tutarınızın üzerine  fiyat farkı oluşmakatdır. Bu farkın Tesbihcibaba ile bir ilgisi bulunmamaktadır. Kargo firması tahsilat yaptığı için tahsilat hizmet bedeli olarak bu farkı talep etmektedir. 

Siparişimi kapıda açıp kontrol edebilir miyim?

Kargo fimasının kapıda sunum hizmeti bulunmadığı için paketinizi, ödemeyi yaptıktan sonra teslim alıp açabilirsiniz. Ödemeniz öncesinde paketin açılması söz konusu değildir. Ödemenizi yapıp paketinizi açtıktan sonra iade ve değişim talebiniz olursa Tesbihcibaba ile iletişime geçerek işlemlerinizi hızlıca halledebilirsiniz.

Hangi adreslere kapıda ödeme yapılmaktadır?

Yalnızca yurt içinde şehir merkezlerinde açık adreslere(Ev adresi, iş adresi) kapıda ödeme yapılmaktadır. Bunun dışında bazı şehir ve bölgelerde kapıda ödeme hizmeti kargo firması kaynaklı olarak kullanılamamaktadır.

Kargo şubelerinde kapıda ödeme yapılamaz. Yalnızca açık adreslere kapıda ödeme gönderim yapılmaktadır.

Kapıda ödeme yapılamayan ürünler nelerdir ?

Kişiye özel ürünler, sizin talebiniz ile size olarak hazırlandığı için kapıda ödeme yapılamaz. Kişiye özel isimli ürünlerden sipariş vermek istiyorsanız, siteden kredi kartı ya da havale/EFT ile zahmetsizce ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.
Fiyatı 250₺ ve altı ürünler ile kişiye özel ürünler kapıda ödeme yapılamamaktadır. Bunlar dışında tüm siparişlerinizde kapıda ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda ödeme siparişlerin teslim alınmaması durumunda ne olacak?

Kapıda ödeme ile siparişinizi verdiniz, siparişiniz kargoya verilir ve size bir kargo takibi numarası sms olarak iletilir. Bu kargo takip numarası ile kargonuzu takip etmelisiniz. Çeşitli sebeplerden dolayı kargonuz size ulaşmadı ya da almak istemediniz. Bu durumda ikinci kez kapıda ödeme sipariş verilememektedir. Tesbihcibaba sistemi sizi riskli müşteri olarak işaretleyecek ve sonraki vereceğiniz kapıda ödeme siparişler otomatik olarak iptal edilecek. Bu yüzden siparişinizi adım adım takip ederek kargonuzu teslim almaya özen göstermelisiniz. Teslim alamayacağınız durumlarda müşteri hizmetleri hattımızı arayrak bilgi vermeniz ve sipariş iptal etmeniz gerekmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.